• Обновено
Dorman 600-935 Трансфер Случај Мотор за Изберете Модели

Dorman 600-935 Трансфер Случај Мотор за Изберете Модели

Оценката:
DEN 1959.60

Тековен
Во магацинот.

Директна замена - овој трансфер случај моторни се вклопува и се врши како оригиналниот мотор на одредени возила апликации.Трајни изградба направен со фабрика-стил електричниот приклучок и weathertight печат за спречување корозија. 100% нов - овој трансфер случај моторот е сосема нов, не remanufactured како конкуренти.Квалитетот увери - возило-специфична апликација е валидација тестирани за да се обезбеди квалитет.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Трансфер случај престана префрлање помеѓу висок и низок движи?Да се разменуваат на запленети трансфер случај мотор со оваа директна замена.Дизајнирано за да се инсталира и да се врши како оригиналниот мотор, тоа го користи фабрика-стил конектор и е затворен за заштита.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.