• Обновено
na Среќа Потковица Знак, Rusty Потковица и Четири Лист на Детелина Стара Дрво Позадина, Ирски Ѕид Плоча, 10 x 5

na Среќа Потковица Знак, Rusty Потковица и Четири Лист на Детелина Стара Дрво Позадина, Ирски Ѕид Плоча, 10

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : 10x5 инч.Висока прецизност печатење за да се реализира светла боја, lifelike графика, вода доказ ефект.Совршен знак е погодна за внатрешна и надворешна виси.Пакетот содржи јута јаже.Доаѓа подготвен да висат на ѕидот со јута јаже.Мала тежина дрво, лесно да се види и убав.Тоа ќе биде одличен подарок за пријатели или семејства.Гроздобер стил дрво знаци може да се користи за ѕид оркестарот,вратата оркестарот,бања оркестарот,дома декор и така натаму.Боја : 8.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.