• Обновено
Универзален Далечински Управувач Компатибилен со Toshiba КТ-90276 КТ-90257 55WX800 75003640 75006721 37LX96 Сите Toshiba Бренд ТВ, Smart TV

Универзален Далечински Управувач Компатибилен со Toshiba КТ-90276 КТ-90257 55WX800 75003640 75006721 37LX96

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Сосема нов.Нема потреба од било програма.Само стави во нови батерии, што можат да работат добро.Компатибилен за Toshiba КТ-90276 КТ-90257 55 WX800 75003640 75006721 37 LX96 Висока Дефиниција LCD ТЕЛЕВИЗОР.Функцијата е 100% како оригиналот.Брза испорака.Извонредни услуги на клиентите.Компатибилен за Toshiba КТ-90276 КТ-90257 55 WX800 75003640 75006721 37 LX96 Висока Дефиниција LCD ТЕЛЕВИЗОР.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.