• Обновено
Oakley Aoo9246ls Mainlink Спорт Замена Очила Со Леќи

Oakley Aoo9246ls Mainlink Спорт Замена Очила Со Леќи

Оценката:
DEN 2640.00

Тековен
Во магацинот.

Направен во САД.Композитни рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 57 милиметри.Службен Oakley замена на леќи која одговара на сите Mainlink очила за сонце.Prizm замена на леќи обезбедуваат невиден контрола на светлината пренос резултира со бои токму наместена да го зголеми контрастот и подобрување на видливоста со отпорност и 100% UV филтер на Oakley е Висока Дефиниција Оптика (HDO).Offical Oakley Microbag вклучени за чистење и чување на вашите Oakley замена на леќи.Посета на Oakley Бренд Продавница : Кликнете на Oakley логото погоре за да ја видите целата Oakley бренд асортиман.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.