• Обновено
Џонсон Ниво & Алатка LDM100 Ласерски Метар Далечина, 100', Портокал, 1 Ласерски Метар Далечина

Џонсон Ниво & Алатка LDM100 Ласерски Метар Далечина, 100', Портокал, 1 Ласерски Метар Далечина

Оценката:
DEN 1226.64

Тековен
Во магацинот.

IP54 оценка.Позадинско осветлување приказ за лесна за читање.Ласерски Класа лл, Излезна Моќност ≤1m W. 7 единици на мерка : нозе во децимали, инчи во децимали, нозете и инчи во 1/32", инчи во 1/32", инчи во 1/16", инчи во 1/8", метри.Големина : 100 " Ласерски Растојание На LDM100 е совршен за мерење на мали работни места, и е нашиот најлесно да се користи LDM.Тоа евиденција должина од предниот или задниот дел на алатката, и има 5/64" точност во текот на целиот работен опсег.Се однесува на модел LDM100.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.