• Обновено
Оригиналниот AirFort се Изгради Тврдина во 30 Секунди, Гумени Форт за Деца (Земјоделецот Штала)

Оригиналниот AirFort се Изгради Тврдина во 30 Секунди, Гумени Форт за Деца (Земјоделецот Штала)

Оценката:
DEN 1438.80

Тековен
Во магацинот.

Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст е предвидено од страна .Со обичните апарати за апаратот, кутија фан, во секунди деца може да се создаде најкул форт и игра шатор тие некогаш сте изграден.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Ова е ограничено време попуст.Она што го прави вашиот производ посебен?.Air Fort се надувува за помалку од 30 секунди, се поставува и чисти во ниеден момент, без Перници, без Листови, без Неред!На Air Fort Големина е 77" широк x 50" високи.Тоа беше ОГРОМЕН хит!!Го однесовме на пријатели' куќи и sleepovers, и секој сакаше тоа!Во 2015 година, по дипломирањето на колеџ, татко ми и јас седнаа на заедничка маса и да одлучи што сака да оди за тоа во изведба на ЕР ФОРТ реалност и за секој друг!Тука сме ние денес!.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Добивање да работат заедно секој ден не е предизвик, него го привлече нас дури и поблиску. ✅ ТРАЈНИ И ДИШЕ ИЗГРАДБА - Совршени за на Партии, Playdates s причината зошто ние го прават тоа!.Како не можете излезе со идеја за овој производ?.Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.Најдобриот дел, од далеку, е да се биде татко/ќерка тим.Како неговата казна, тој беше ставен на ограничување, а тоа е кога тој изгради својата прва ВОЗДУХ ФОРТ!Тој се користи лист и пондерирана периметар со чевли и се користи за безбедност на иглички да се закачите на лист да фан.Не постојат премногу чувствителен играчки за децата со аутизам на пазарот денес и ако ВОЗДУХ ФОРТ може да биде корисно играчка за девојчиња и момчиња со аутизам или други сензорни прашања, тогаш имаме направено нешто екстра добро и ние можеме да бидеме горди на!.Она што е најдобриот дел од вашиот startup искуство?.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.