• Обновено
Класична Кујна 12-17 Четвртиот 1200W Халоген Tabletop Рерна - Бела

Класична Кујна 12-17 Четвртиот 1200W Халоген Tabletop Рерна - Бела

Оценката:
DEN 1253.28

Тековен
Во магацинот.

ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН - Овој 1200 W tabletop рерна ги комбинира иновативниот халоген, конвекција и инфрацрвена технологии да се готви јадења од 25% до 50% помалку време отколку конвенционална рерна.ЗАВРШИ ГОТВЕЊЕ SET - Употреба вклучени нерѓосувачки челик тава, двојно готвење полици, капакот на држачот, маша, и рецепт прирачник за креирање оброци во различни готвење стилови.Посебна бирање за да можете лесно да се контролира температурата и готвење тајмер.СТАКЛО ГОТВЕЊЕ САД - да се внимава на храната додека готвење со удобен 12-четвртиот стакло сад.Тоа е отпорни на топлина и машина за миење садови безбедно за лесно расчистување.ПОЗДРАВ ОБРОЦИ - Ова воздух fryer печка ви овозможува да готви хрупкави храна со малку да нема масла или масти.На пареа опција, исто така, им помага да се задржи природниот вкус, боја, и хранливи материи на вашиот зеленчук.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Материјал : Стакло, од Нерѓосувачки Челик, од Пластика.Димензии : (L) 16.5" x (W) 16.5" x (H) 13".Боја : Бела.Големина : Пакет 1 | Боја : Бела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.