• Обновено
LLANN Лозинка Кабел за Заклучување за Следење Дигитална Опрема Анти-Кражба Заклучување Компјутер персонален Компјутер Лаптоп Шкафче Лозинка за Заклучување (Боја : С?

LLANN Лозинка Кабел за Заклучување за Следење Дигитална Опрема Анти-Кражба Заклучување Компјутер персонален

Оценката:
DEN 3538.08

Тековен
Во магацинот.

Resettable 4-тркала број код со 10, 000 можни комбинации.Онлајн комбинација код за регистрација програма овозможува безбедно и лесно код retrieval ако вашиот код е изгубена.Push-button дизајн за една рака ангажман лесно да се закачите на заклучување. 74.8 во долго јаглероден челик кабелот е cut-отпорни и заштита на клупи, маси, или било фиксен структура。.Кабел направени од инженерните ткаени јаглероден челик и sheathed во заштитен ракав да го понуди истото ниво на cut-отпор колку подебели кабел。.Се користи за : лап-топ компјутери и Други Уреди.Големина : Како на сликата покажува | Боја : Сребро.

Параметри на производот

Color:
As Shown
Weight:
180g
Material:
Metal
Lock Size:
Pls See the Pictures
Package Includes:
1X Lock kit
Notice:
1. Due to the difference of light and screen, the color of this product may be slightly different from the picture. :
2. Due to manual measurement, please allow a difference of 0.5-2 cm. :
2.The color may have different as the difference display, pls understand. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.