• Обновено
Аква KT Аквариум Симулација Вештачки Driftwood Гранка со Пластични Фабрика за Риба Резервоарот Декорација, Риба Сад Украс

Аква KT Аквариум Симулација Вештачки Driftwood Гранка со Пластични Фабрика за Риба Резервоарот Декорација,

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Вештачката гранка со растенијата, реални бараат, направени вашите риби полесно да се прилагоди себе со нови украс.Со виолетова зелено растение лист, кој може да создаде удобна зона за риби да се игра и да се одморите.Мали вид риба резервоарот украс, погодни за декорација на преден план како тревата во вашиот дом аквариум резервоарот.Тоа не само што може да ги красат вашата риба резервоарот, но исто така и за риба сад декорација, градина езерцето декорација.Изработен од пластика, ве молиме исчистете ја со топла вода и четка, лесен и брз, не треба да се грижи за, како вистински водни растенија.Ова растение има гранка база дизајн и природни гледањето во аквариум резервоарот.Густа фабрика остава може да проп до удобна околина за риби.Под сјае на аквариум светилка, виолетова фабрика остава ќе изгледа необично убава.Производ во Боја : Зелена, виолетова; Производ Материјал : Пластика.Производ Големина : 25cm x 18cm / 9.8 инчен x 7 инчен ( Должина x Височина ).Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Driftwood со пластични растенијата.Место на ова растение во аквариум резервоарот, ги красат вашата риба резервоарот комбинација со други украси многу добро.Затоа што на посебен производ материјал, не им е потребна дополнителна нега се работи за тоа.Изработени од пластични материјали, да ги задржи вашиот аквариум пејзаж секогаш.Мазна растенијата филијала на површината, да се спречи вашите риби од нагло се намалува.Риби ќе сакаат да играат и опуштено се под нејзината густа лисја.Нуди релаксирачки пејзаж на животната средина, намалување на психолошки стрес на риби.Ова растение има гранка база дизајн и природни гледањето во аквариум резервоарот.Густа фабрика остава може да проп до удобна околина за риби.Под сјае на аквариум светилка, виолетова фабрика остава ќе изгледа необично убава.Производ во Боја : Зелена, виолетова; Производ Материјал : Plastic Product Големина : 25cm x 18cm / 9.8 инчен x 7 инчен ( Должина x Височина )Пакет се Вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Driftwood со пластични растенијата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.