• Обновено
Дада Постелнина Куќа Комбинација Памук Bedspread Ватенка Set - Трага од Нане Нежен Quilted Флорални Ботанички - Мулти Шарени Кавга Исклучен Пастелни Розова Сино/Зелено - Cal Кр

Дада Постелнина Куќа Комбинација Памук Bedspread Ватенка Set - Трага од Нане Нежен Quilted Флорални Ботанички

Оценката:
DEN 5639.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.Акцентирани со дијамант во облик на цветни површини и остро кавга акценти целиот bedspread во светло сина/зелена, розова и бела нијанси.На задната страна на ватенка е солидна бела позадина со нежен розова цветни дизајни за да се поедностави bedspread.Вклучени - Cal Кралот : 102" W x 106" L & Две Парче Цар Големина Шамс - 20" x 36".Материјал - Материјал : 100% Памук.Пополнување - 100% Полиестер.За перење, Нега на Инструкции - Машина за Миење Ладно, Не Кајгана, Собори Сува во Ниска Циклус & Отстрани Веднаш - Линија сува, ако е потребно.На Кревети во Собата за Сите годишни времиња - Совршени од Пролет до Зима.Нежен Кавга Рабовите/Акценти.Автентични Памук Комбинација Парчиња.Cloud/Загатка Крои.Дише & Лесен.Уживајте во нашата нежен земјата куќа дизајнирана и колоритна комбинација bedspread за осветли се погледне во секоја соба.Акцентирани со дијамант во облик на цветни површини и остро кавга акценти целиот во светло сина/зелена, розова и бела нијанси.Задната страна е солидна бела позадина со нежен розова цветни дизајни за да се поедностави bedspread.Ткаенини – 100% Памук.Пополнување – 100% Полиестер.Машина за миење со ладна вода во благ/деликатна циклус.Не кајгана, собори сува во ниска циклус & се отстранат веднаш.Овозможи Сет Постелнина да се Исуши за Најдобри Резултати.Карактеристики : .На Кревети во Собата за Сите годишни времиња - Совршени од Пролет до Winter Dainty Кавга Рабовите/Accents Authentic Памук Комбинација Pieces Cloud/Загатка Stitching Breathable & Lightweight Elegantly создадени исклучиво за Дада Постелнина Колекција.Големина Димензии : .Близнаци Големина Set – Bedspread : 70" W x 90" L & 1 Парче Стандард Перница Шарлатан – 20" x 26"Полна Големина Set – Bedspread : 86" W x 90" L & 2-Парчиња Стандард Перница Шамс – 20" x 26"Queen Size Set – Bedspread : 96" W x 96" L & 2-Парчиња Кралицата Перница Шамс – 20" x 30"King Size Set – Bedspread : 108" W x 100" L & 2-Парчиња Кралот Перница Шамс – 20" x 36"Cal Цар Големина Set – Bedspread : 102" W x 106" L & 2-Парчиња Кралот Перница Шамс – 20" x 36".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.