• Обновено
Кујнски Мијалник Sprayer Главата Замена Бранеа Никел за Moen Кујна Страна Sprayer со Кујнски Мијалник Тапа Спреј Црево Кујнски Мијалник се Повлече Спреј Глава

Кујнски Мијалник Sprayer Главата Замена Бранеа Никел за Moen Кујна Страна Sprayer со Кујнски Мијалник Тапа

Оценката:
DEN 504.48

Тековен
Во магацинот.

1.Конекторот е Компатибилен со Moen Тапа : Кога тапа завршите конекцијата е 1/4", ве молиме директно поврзување без адаптери(Вклопат за повеќето чешми).Бранеа Никел крај : Hibbent Кујна Тапа Sprayer е направен од висок квалитет на ABS и хром заврши, обезбедување на квалитет и долговечност. 3.Одговара за Moen Чешми : Преполна со замена фитинг за Moen.Види детали за Упатството за корисникот. 4.Палецот-контролирани активирањето : Лесно да се контролира со само една страна која е лесно да се мијат мрсните јадења и обезбедува висок притисок насочен моќ прскање. 5.Лесен за инсталација : Тапа sprayer доаѓа со 59-инчен долга плетенка црево фитинзи, подлошки и од страна на спреј држачот за лесен за инсталација.Големина : 8036 Еден Sprayer Функција | Боја : Брусен Никел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.