• Обновено
ВЕН 10130 Мулти-Единица Дигитален Компактен 130 Метри Ласерски Растојание Мерка со позадинско осветлување LED Екран

ВЕН 10130 Мулти-Единица Дигитален Компактен 130 Метри Ласерски Растојание Мерка со позадинско осветлување LED

Оценката:
DEN 852.96

Тековен
Во магацинот.

Мерка далечина, површина и волумен од било кој база или врвот на ласерски растојание мерка.Позадинско осветлување LED екран истовремено да го прикажува вашиот последните две мерења.Лесно да се префрлате помеѓу SAE и метрички единици со притискање на копчето (инчи, нозе, метри).Живеат мерење на оддалечености во реално време секаде од 2 инчи до 65 метри со 1/8-инчен точноста и од 65 до 130 метри со 1/5-инчен accuracy.Class II 650 nm,

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.