• Обновено
BN59-01301A Замена Универзален Далечински Управувач за Samsung Smart LED LCD 4K Ултра HDTV 3D Телевизори(BN59-01199F/BN59-01289A)

BN59-01301A Замена Универзален Далечински Управувач за Samsung Smart LED LCD 4K Ултра HDTV 3D Телевизори(BN59-01199F/BN59-01289A)

Оценката:
DEN 191.52

Тековен
Во магацинот.

2 s до вашиот Samsung Smart телевизори, 100% е идентичен на оригиналот. 58 NU7103 UA43 NU7090 UA49 NU7100 FXZA UA50 NU7090 UN50 NU7100 FXZA UN55 NU7100 FXZA UN58 NU7100 UN58 NU7100 FXZA UN65 NU7100 FXZA UN75 NU7100 FXZA UA43 NU7100 KXXA UA49 NU7100 KXXA UA55 NU7100 KXXA UA65 NU7100 KXXA UA75 NU7100 KXXA UN55 NU6080 FXZA UN58 NU6080 FXZA UN70 NU6070 FXZA UN75 NU6080 FXZA UN75 NU710 DEXZA.Исправен растојание : Повеќе од 10 метри. ????НЕ Подесување Бара : Само вметнете 2 (ААА) батерии и не треба да се програмира, па можете да започнете со користење на далечинскиот право надвор од кутијата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.