• Обновено
KWODE 44 Инчен Пред Исплакнете Sprayer Црево со Топлина Отпорни Рачка за Комерцијални Кујнски Мијалник Тапа, од не ' Рѓосувачки Челик Комерцијални Пред Исплакнете Кујна Ј?

KWODE 44 Инчен Пред Исплакнете Sprayer Црево со Топлина Отпорни Рачка за Комерцијални Кујнски Мијалник Тапа,

Оценката:
DEN 1319.76

Тековен
Во магацинот.

Пред Исплакнете Sprayer Црево со Рачка : 44 Инчен пред исплакнете црево поврзани големина е 7/8"-20 NPT, греј се справи со конец големина е 3/4"-14 UNF женски штекер.Ве молиме потврдете дека вашата славина е погоден за оваа црево пред да нарачате.Комерцијални Кујната Sprayer Црево Замена на Делови : Комерцијална пред исплакнете спреј црево со рачка погоден за сите бренд комерцијални тапа, често заедно купување со спреј вентил како B08 BFL614 V.Широко се користи за ресторанот, хотели, индустриски кујни.Лесен за Инсталација : Само се користи алатка за да го замените со црево на славина, лесно да се замени старата тапа црево.Вклучени 2 адаптери, адаптер големина : на една страна е M22*1 од женски пол, од друга големина 7/8 машки конец; и уште еден адаптер големина : на една страна е 7/8 машки конец, на другата страна е 3/4 NPSM женски. (Совети : Сите конектори треба да биде опремена со дихтунзи за да се избегне какво истекување.).Заштита на животната средина Материјал : Надворешноста цевки е изградена од нерѓосувачки челик, Внатрешната цевка направена од нетоксични, без мирис EPDM материјал.На флексибилна цевка отпорни на оксидација и корозија, обезбедување на квалитет и услуга живот.Гаранција : Вклучува 44-инчен нерѓосувачки челик комерцијални црево со рачка, полнач и заптивка.обезбедува 30-дневно бесплатно наплата и 12-месечно фабрика квалитет слободен замена гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние гарантираме дека ќе одговори и да го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.