• Обновено
Џек N' Вежба Тоалетна Хартија Носителот 2-Pack Бања Тела и Организатор во Бранеа Никел Бања Прибор, Отворен Рака со Ѕид од Преполнување База Одговара на Повеќето Харти?

Џек N' Вежба Тоалетна Хартија Носителот 2-Pack Бања Тела и Организатор во Бранеа Никел Бања Прибор, Отворен

Оценката:
DEN 419.76

Тековен
Во магацинот.

✅ Поставете Го На Вашиот Ѕид Во Бриз - не треба некои метал месинг tools да се прикачи ова на вашиот ѕид!Само белег на ѕид и да добијат ol' сигурен вежба надвор од вашата лента со алатки и ќе завршиш!Тоа дури и доаѓа со бесплатни превземање на животните налепница за радосна допир. ✅ Го замени Твојата Празна Тркалаат веднаш - Со својата отворена рака Европската дизајн, лесно може да се земе на празен се тркалаат и го стави свеж во еден момент.Тоа не боли да имаат гроздобер да се чувствуваат вашата бања со тоа нафта-протри тоалетна хартија носителот во тоа. ✅ Домот & Класичен Дизајн За Вашата Бања - Ова гроздобер изглед тоалет ткиво носителот може да додадете повеќе oomph на вашата бања & веднаш може да се направи да изгледа елегантен како хотелот. ✅ Без Грижи Кога Станува Збор За ' Рѓа - Нашите ткиво хартија носител е целосно отпорни на корозија.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за rusty бања тела повторно.Покрај тоа, никој не сака rusty grimey во потрага хром тоалетна хартија носителот во своите бањи. ✅ Висат Она што Сакате Да се Откажам - Оваа тоалетна хартија кука не е ограничена на тоалет трудови.Можете да ги користите за да се откажам многу други работи како бања пешкир носителот, крпа кука и палта.Ние сме сигурни дека вистински-крвав DIYer како што може да се најде многу нешта да се користи за.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.