• Обновено
LivTee Анти Кражба Табличка Завртки за Обезбедување на регистарски Таблички Рамки и Капаци за Автомобили и Камиони, 8 Поставува Rustproof Нерѓосувачки Челик Табличка Завр

LivTee Анти Кражба Табличка Завртки за Обезбедување на регистарски Таблички Рамки и Капаци за Автомобили и

Оценката:
DEN 513.60

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет : Rustproof автомобил број плоча завртки се направени од премија на 304 нерѓосувачки челик, тешки, цврсти и трајни, отпорни на корозија, рѓа-отпорни и времето-отпорни.Она што Ќе Добиете : Премија од не ' рѓосувачки челик завртки8pcs, пена подлога8pcs, завртка подлошки8pcs, завртка опфаќа8pcs, најлон завртка инсерти-4pcs, црн орев4pcs.M6 анти-кражба screwdrive слива-облик посебен клуч.Во Стандардна Големина : 1/4 "x3 / 4"(M6x20mm) завртки M6 анти-кражба шрафцигер,црна цинк позлатен за издржливи завршница која е загарантирана да не оцрни, што одговара на повеќето домашни автомобили и камиони.Лесен за Инсталација : Што треба да се користи M6 анти-кражба шрафцигер да се отстрани завртки, слива-облик посебен клуч разлика обичните хексадецимален клуч, нема штракаат, затегнете со пена подлога, да ги задржи вашите лиценца далеку од вибрациона бучава во текот на возењето.Веднаш вратете се на претходната завртка, заштита на вашата лиценца.Купи со доверба : Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.