• Обновено
Дрвени Cash Box - Пари Носителот - Jewerly Кутија за Банкноти и Мали Предмети - 7x4x1.2 инчи. - Одличен Подарок Идеја - Направени од страна на SPL Woodcraft Украина

Дрвени Cash Box - Пари Носителот - Jewerly Кутија за Банкноти и Мали Предмети - 7x4x1.2 инчи. - Одличен Подарок

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Уникатен дрвени подарок кутија, проверете кутија, парични кутија и банкноти чувар.Изненадување вашите колеги или пријатели со таков подарок.Можете да чувате вашите пари тука или да ја користите како подарок плик.Совршен пари акумулаторот за вашето дете.Еколошки и еко-пријателски дома декор и заводот за сувенири. 100% природно и да се направи без лепак, ПВЦ или токсични завршува.Најдобрите покритие за роденден или годишнина прославата на Божиќ или само да потсетам на некој специјален во вашиот живот колку тие значат за вас. Може да се користи за чување на пари, накит, чоколади, копчиња, хартија клипови, "интимни скривам" или други мали предмети.Лесен, компактен и кревка.Не притиснете го за да се избегне кршење.Можете да полски или со боја на ова поле посебно ако тоа е потребно.Производ Димензии се 7.1 x 4 x 1.2 инчи.Тоа е тежината е 3.2 унци.Ве молиме имајте на ум дека секое парче е уникатен и може да се разликуваат во точно дрво текстура и боја.Банкноти, што е прикажано на слика, не се вклучени во испораката.Вие сте целосно заштитени со правилата и условите и може да го вратите производот за 30 дена.SPL woodcraft ветувања да ги разреши евентуалните подоцна приговори за производи купени од нашата webstore.Ве молиме бидете сигурни дека купуваат производ со SPL woodcraft оригинални logotype и пазете се од горди!Овој производ е ограничено издание и понекогаш е надвор од акциите, па купи тоа сега!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.