• Обновено
Oakley Aoo9418ls Правец Јакна 2.0 Спорт Замена Очила Со Леќи

Oakley Aoo9418ls Правец Јакна 2.0 Спорт Замена Очила Со Леќи

Оценката:
DEN 2160.00

Тековен
Во магацинот.

Направен во САД.Пластични леќи.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 45 милиметри.Службен Oakley замена на леќи која одговара на сите Правец Јакна 2. 0 очила за сонце.Prizm замена на леќи обезбедуваат невиден контрола на светлината пренос резултира со бои токму наместена да го зголеми контрастот и подобрување на видливоста со отпорност и 100% UV филтер на Oakley е Висока Дефиниција Оптика (HDO).Offical Oakley Microbag вклучени за чистење и чување на вашите Oakley замена на леќи.Посета на Oakley Бренд Продавница : Кликнете на Oakley логото погоре за да ја видите целата Oakley бренд асортиман.Поларизација тип : Не Поларизирана.Го прилагодите изгледот на вашиот Правец Јакна 2. 0 eyewear и го добиете најдоброто оптички перформанси за каде можете да го искористите за повеќето.Prizm замена на леќи обезбедуваат невиден контрола на светлината пренос резултира со бои токму наместена да го зголеми контрастот и подобрување на видливоста со отпорност и 100% UV филтер на Oakley е Висока Дефиниција Оптика (HDO).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.