• Обновено
Пластични Градина Црево Брзо се Поврзете со Shutoff Вентил за да го Поставите Машки и Женски, 3/4 Брзи Конектори со Вентил за Вода Црево Спојка, Брзо Ослободување Компле?

Пластични Градина Црево Брзо се Поврзете со Shutoff Вентил за да го Поставите Машки и Женски, 3/4 Брзи Конектори

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Црево Брзи Конектори со Проток Контрола : Лесно да се вклучи и исклучи.Погоден за градинарски црева, sprinkler, црево млазницата, спреј млазници, spigot, притисок за миење или било која друга градина додаток со леснотија дури и кога е влажно.Секој сет содржи 1 женски брз полнач со shut-off и 1 машки црево крајот адаптер.ТИП : 3/4 инчи се БОРИМЕ.Одговара на стандард градинарски црева, отворено чешми, и наводнување производи.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Тоа е совршен за моќ, подлошки, чамци, RV е, campers, други големи градинарство совети; градината, и дрвото soakers и никаде на друго место дека ги прифаќа стандард 3/4" градина црево конекција.ЛЕСЕН и ИЗДРЖЛИВИ : Направен од високо квалитетни пластични материјали.Нема истекување.Ергономски пластични вртливата спојка.Издржливи пластична тело со меки контрола над мувла.Ergo костец за лесно конекции.Одлично за внатрешна и надворешна употреба и овозможува лесна конекција.Нема повеќе трчање на славина за да се претвори во вода и исклучување.Ергономски пластични вртливата спојка.Издржливи пластична тело со меки контрола над мувла.Ergo костец за лесно конекции.Одлично за внатрешна и надворешна употреба и овозможува лесна конекција.Нема повеќе трчање на славина за да се претвори во вода и исклучување.Пакетот вклучува : . 5 x женски брз полнач со shut-off. 5 x машки црево крајот адаптер.

Параметри на производот

Material:
plastic

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.