• Обновено
KHDF Декорација Дома Дневна Соба Десктоп Остатоци Складирање,Крава Piggy Bank Вратата Чевли Кабинет Копче за Складирање Кутија Креативни Тремот,Зелена 0105 (Боја : Зелена)

KHDF Декорација Дома Дневна Соба Десктоп Остатоци Складирање,Крава Piggy Bank Вратата Чевли Кабинет Копче за

Оценката:
DEN 1396.80

Тековен
Во магацинот.

Обичните детали се создаде шарени живот.Уживајте во удобен живот искуство со супер висока вредност.Не само на изглед, но исто така и повеќе практичен начин.Бараат просторни рамнотежа и да се создаде нов дом стил.Шарени и модерни бои, едноставен живот.Производ вовед : крава piggy bank вратата чевли кабинет копче за складирање box Colour Име : Green Feature : 1. Се вклучат во смисла на уметноста во вашиот живот.2. Нежните линии и рака подготвени потези.3. Исклучителна стил бара внимателно управување, и на чист и уреден простор прави луѓето да се чувствуваат поудобно.Умно организирање на сите видови на дребулии, мобилни телефони, клучеви итн.4. Креативни складирање на додатоци прави дома живот повеќе чисти.Спецификација : Боја : сина точка, црна, розова, green Unit тежина : 1.2 kg Size : 24.5*16.5*17cm Material : Resin Scope на примена : дневна соба, ходник, спална соба, учење, итн.Забелешка : Поради прирачник за мерење, неизбежно ќе има некои грешки, ве молиме да се разбере.

Параметри на производот

Color:
blue dot, black, pink, green
Unit weight:
1.2 kg
Size:
24.5*16.5*17cm
Material:
Resin
Scope of application:
living room, corridor, bedroom, study, etc.
Note:
Due to manual measurement, there will inevitably be some errors, please understand.

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.