• Обновено
MOSNOVO Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај, Симпатична Confetti за Девојка Жени Мажи [ Buffertech Влијание ] Транспарентен TPU Браник Јасно Телефон Случај Покрие Наменета за iPhone 13

MOSNOVO Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај, Симпатична Confetti за Девојка Жени Мажи [ Buffertech Влијание

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

MOSNOVO случај компатибилен со i Phone 13 Про Макс (2021) - кој со иновативни Buffertech shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Buffertech Shockproof Материјал - Докажани во лабораториска средина да го издржат илјада пати 6.6 ft капка тестирани.Исто така, секој од нашите уникатни уметнички дела се отпечатени со мирис, уверение, нула, отпорни на мастило.Јасно, тенок, единствена, стилски заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналната боја на i Phone 13 Про Max 6.7" 2021 додека трајни против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Поддршка за безжично полнење и лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.На покренати и beveled работ им помага на заштита на екран осетлив на допир и камера.Ужива од страна на познати личности / influencers / реалноста ѕвезди .БИДЕТЕ СМЕЛИ.ДА ВИ БИДЕ.ДА БИДЕ УНИКАТЕН.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.