• Обновено
XXL Памук Јаже Кошница – 22x22x14 – крупните Ткаени Кошница – Повеќенаменски Ќебе Складирање Кошница Организатор – Елегантен и Модерен Дизајн – Идеален за Бебе бебе с

XXL Памук Јаже Кошница – 22x22x14 – крупните Ткаени Кошница – Повеќенаменски Ќебе Складирање Кошница Организатор

Оценката:
DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

ШТО ВИ е ПОТРЕБНО : во Потрага за практичен и модерен складирање корпа за вашето бебе соба соба?Дали би сакале да го замени старата, практично перење кошница и додадете еден убав допир на вашата бања décor?Оваа памук јаже кошница е совршено решение!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ИЗРАБОТКА : Ова крупните складирање бин е направен од супериорен квалитет, високо трајни памук јаже, со екстра-цврсти рачки загарантирана да го издржат тестот на времето.Материјалот е 100% безбедни и не-токсични, додека исклучителна изработка сигурно ќе ги импресионира вас!.На U. С. врз ОСНОВА СЕМЕЈСТВО КОМПАНИЈАТА : Со купување од нас, ќе бидат поддршка на мали Калифорнија семејство во сопственост на бизнис.Цел на оваа прекрасна декоративни ќебе кошница за себе или како внимателен housewarming подарок идеја за некој пријател, и можете да бидете сигурни да се победи нивната благодарност.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Дали за кадифен играчки, книги, алишта, ќебиња, за бебешка облека или други essentials, ова ткаени кошница е дефинитивно паметен и ергономски начин на уредно организирање на сите видови на предмети!Кошница мерки 14" висина x 22" должина и доаѓа со лесно да одговара на бојата, да биде погодна за секој стил.ПРАКТИЧНА Боја : кафена и бела;Димензии : 22" x 22" x 14";Материјал : памук јаже;Трајни и цврсти рачки;Мазна дното нема да гребење на подот;Повеќенаменски и практична;Поддршка на мали, семејни во сопственост на бизнис кој се наоѓа во САД;Модерен, елегантен дизајн погодна за секој стил и оркестарот.Ќе падне во љубов веднаш со овој повеќенаменски ќебе кошница!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.