• Обновено
Кујна Полица Голем Капацитет Shelving Единица Чување Полиците,5-Ниво Бамбус Кујна Бања ShelvingStorage Рек Организатор за Домашна Канцеларија Гаража Кујна, Купатило, Кујна По?

Кујна Полица Голем Капацитет Shelving Единица Чување Полиците,5-Ниво Бамбус Кујна Бања ShelvingStorage Рек

Оценката:
DEN 15834.72

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 5-слој полица единица за складирање.На shelving единица има голем простор за складирање.Алатки, кутии, книги, облека, кеси, мали за домаќинство, кујна, залихи или нешто што сакате да се задржи на организиран и лесно да се користи може да биде ставен на оваа полица.Гаража полица не заземаат многу простор, но тоа може да создаде повеќе екстра простор.Чување на решетката е направен од високо-квалитет на бамбус.Поради цврстата структура и висок капацитет, на екранот решетката е доволно силна.Оваа полица има 5 нивоа.Класифицирани складирање за да се задоволат вашите различни потреби.Мулти-цел : добар помошник за прикажување и складирање!Стоковните полици се погодни за подруми, складирање соби, работилници, продавници, куќи, соби, дневни соби, кујни, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.