• Обновено
Оган Фудбал Складирање Кошници за Отпадоци Расклопна Платно Ткаенина Складирање Бин Украсни Корпи Играчка Организатор Правоаголник Чување на Кутии со Рачки за До

Оган Фудбал Складирање Кошници за Отпадоци Расклопна Платно Ткаенина Складирање Бин Украсни Корпи Играчка Организатор

Оценката:
DEN 1917.60

Тековен
Во магацинот.

ПЛАТНО за СКЛАДИРАЊЕ BIN : Складирање кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е направен од 300 D ЈП водоотпорен материјал.На врвот на чување на кутии кошница е опремен со метален челичен прстен, кој може да се одржи во форма на кошница и не е лесно да се деформира.Издржливи платно материјал може да се направи користите за долго време.МУЛТИ-ЦЕЛ : Складирање бин организатор кошница може да се сретнат многу потреби, може да се користи како плакарот чување на кутии, спална соба организирање на кошница, под кревет фиоки, перење забавува, облека ќебе кошеви, пет играчки кошеви, играчка градите и пелена за складирање, тоалет чување на сад, книгата/списание организатор, празник украси кутии, дневна соба за складирање, или погодни чевли кошница во entryway.ПРАВОАГОЛНА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ : Мерки 15 x 11 x 9.5 инчен (L x W x H).На ткаенина чување на кутии има две СТП материјал рачки, направете го тоа лесно за транспорт или премести кога тоа е потребно.Голем капацитет, можете да го користите полица организатор кошеви за да се одржи многу мали предмети, направи собата чиста и уредна.РАСКЛОПНА СКЛАДИРАЊЕ BIN : Декоративни складирање бин е расклопна, погодно за чување кога не е во употреба, заштеда на простор.Количка за складирање кантите се лесно да се чисти, може да се избриша се чистат со влажна крпа.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ако ни испратите е-пошта.Ако имате прашања со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите порака!.SPECIFICATIONColor : Шарени Печатени, DIY design Size : 15x11x9.5in / 38x28x24cm Material : Платно+ 300 D ЈП + СТП материјал handles Package : 1 x мали складирање bin CANVAS СКЛАДИРАЊЕ BINThe надворешниот материјал на декоративни кошница е платно, 3 D дигитална технологија и светла и стилски модели, го прават тоа може да ги красат вашата соба.Поставата на играчка организација се направени од водоотпорен слој (ЈП ткаенина), која може да се спречи влага.Складирање бин складирање забавува има две СТП рачки за лесно се повлече и да ги преземат.РАСКЛОПНА СКЛАДИРАЊЕ CUBESStorage кошеви за полиците е количка и може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба, заштеда на простор.На количка за складирање кутија е голем капацитет, можете да ги зачувувате вашите мали елементи за да се направи вашата соба чисти.OCCASIONFabric чување на кутии може да се сретнат многу потреби, може да организира и продавница за облека, играчки, toiletries, крпи, прекривки, пет материјали, и многу други користи.Таа е погодна за различни повод, како на пример спалната соба, детската соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошница дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.ИЗМИЈТЕ METHODRecommended за делумно миење на рацете, можете да ги чистат со влажна крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.