• Обновено
HONGER Кујна Складирање Рек 360°Ротирачки Зеленчук Багажник, Кујна Отстранлив Складирање Количка Кат-Стои Мулти-Слој Кујна Складирање Решетката за Кујна, Дневна Соба,5

HONGER Кујна Складирање Рек 360°Ротирачки Зеленчук Багажник, Кујна Отстранлив Складирање Количка Кат-Стои Мулти-Слој

Оценката:
DEN 2397.60

Тековен
Во магацинот.

√ Мулти-слој Дизајн : овој мулти-слој растително полица има многу голем простор за складирање, кој ги зачувува вашите подот и ги зголемува употребата на просторот.тоа може да се користи како кујна организатор багажник, полица, сад организатор, микробранова печка, или другите кујнски апарати. √ 360° Тркала Дизајн : 360-степен подвижен цилиндрични домаќинство багажник, на врвот од табелата може да се сместат работи, не трошете простор, и складирање солидна не се тресат.Може да се движи и да се сврти без напор се стави во количка во и надвор од мали простори.зачувај напори и грижи. √ Ротирачки Барабан : Ротирачки барабан е полесно да се добијат.Слој растојание е зголемено од двете страни на ограда за заштита на заштита на стоката не слајд, повеќе увери.Answer : ___________________________ Note : Само 1*кујна количка, без никакви други додатоци. √ Мултифункционален Возен Коли : Овој возен комунални количка е лесен за складирање и транспорт, погоден за чување на дребулии, книги, играчки, шминка, храна, уметност резерви, како и други складирање објекти.Мулти-цел Комунални Количка може да се користи во канцеларија, кујна, дневна соба, спална соба, ресторан, кујна, перална, и за статистика, итн. √ Инсталација : Само завртка на casters за лесно собранието.Не треба комплицирано чекори.Ако имате било какви прашања во врска со нашата кујна количка, ве молиме контактирајте ме во времето.Rotatable Кујна Складирање Полица Мулти-слој на Овошје И Зеленчук Управување Со Тркала Подвижен Голем Капацитет Дребулии Складирање Rack Features : 1. Круг ротирачки кујна складирање полица е поудобно и директен.2. Храбар и задебелена, анти- ' рѓа, и анти-корозија материјал.3. Тоа може да бидат ротирани од 270° лево и десно, што е погодно да се движат и да се работи повеќе погодно.4. Зголемување на голем капацитет, да се зголеми на слој проред, и заштита на огради на двете страни за да се спречи предмети од лизгање off.5. Шифрирана жица mesh дише кошница за да се задржи свежината на овошјето и зеленчукот.6. Монтажни тркала.Спецификација : Име : Rotatable Кујна Складирање Shelf Material : Јаглерод steel Number на слоеви : 2/3/4/5 Suitable сцена складирање : Дневна соба, Спална соба, Бања, Kitchen Tube дебелина : 15mm Size : како show Color : Black Packing се вклучени : 1 x Кат мулти-слој полица Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашата кујна количка, ве молиме контактирајте ме во времето.Јас ќе се направи најдобра услуга за вас во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Name:
Rotatable Kitchen Storage Shelf
Material:
Carbon steel
Number of layers:
2/3/4/5
Suitable scene storage:
Living room, Bedroom, Bathroom, Kitchen
Tube thickness:
15mm
Size:
as show
Color:
Black
Packing included:
1 x Floor multi-layer shelf :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid. :
2. The colors may have different as the difference display, please understand. :
After-sales service:
If you have any questions about our kitchen trolley, please contact me in time. I will make the best service for you within 24 hours. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.