• Обновено
УНО Minimalista Картичка Игра која се Прикажуваат Графички Дизајнер од Warleson Oliviera, 108 Картички, Дете, Семејство & Возрасни Игра Ноќ, Уникатен Подарок Дизајн Љубители на Воз

УНО Minimalista Картичка Игра која се Прикажуваат Графички Дизајнер од Warleson Oliviera, 108 Картички, Дете,

Оценката:
DEN 175.92

Тековен
Во магацинот.

Убава, поедноставување на дизајн го прави на ООН Minimalista палубата сосема уникатна.Warleson Oliviera е минималистички дизајн за УНО беше донесен од концепт до реалност со Мател во помалку од 30 дена!.Игра како класичен УНО.Играчи натпревар картички со користење на боја и броеви.Диви и предизвик картички може да ја промени динамиката на играта.Дизајниран за 2 до 10 играчи, на возраст од 7 години и постари!.Оваа прекрасна специјалното издание на многу сакаше картичка игра го прави одличен подарок за било УНО фан.Убава, поедноставување на дизајн го прави на ООН Minimalista палубата сосема уникатна.Warleson Oliveira е минималистички дизајн за УНО беше донесен од концепт до реалност со Мател во помалку од 30 дена!.Игра како класичен УНО.Играчи натпревар картички со користење на боја и броеви.Диви и предизвик картички може да ја промени динамиката на играта.Дизајниран за 2 до 10 играчи, на возраст од 7 години и постари!.Оваа прекрасна специјалното издание на многу сакаше картичка игра го прави одличен подарок за било УНО фан.Ова специјално издание на ООН, картичката појавување игра секој сака, има сосема уникатен изглед.Дизајниран со минималистички естетски, оваа верзија го прави голем дар за УНО колектори.Овој сосема нов изглед за УНО беше замислен од страна на дизајнерот Warleson Oliveira.Наскоро предизвикани интернет сензација, и Мател донесе дизајн од концепт до реалност.Игри игра е како класичен ООН, за 2 за 10 играчи на возраст од 7 години и постари.Одличен подарок за било УНО љубовник.Бои и украси може да варираат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.