• Обновено
Haieshop Letterbox Пост Кутија Модерен Отворено Трајни Нерѓосувачки Челик Поштенско Сандаче Rainproof Пост Кутија Руралните Дома Декоративни Безбедна Lockletterbox Ѕид Виси Поштенс

Haieshop Letterbox Пост Кутија Модерен Отворено Трајни Нерѓосувачки Челик Поштенско Сандаче Rainproof Пост

Оценката:
DEN 5938.56

Тековен
Во магацинот.

ВИСОК-КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа високо-квалитетни складирање решение е направена од поцинкуван, прав-обложени челик за да се обезбеди долгорочна сила и употреба за годините што доаѓаат.Издржливи структура, супер класичен и ретро стил.Совршено декорирате вашиот дом.Заштитете го вашиот mail : Упорни брави заштити вашите e-mail пораки и да ви обезбеди со безбедни за приватност.Лесен за инсталација : Тоа може да биде лесно да се инсталира за неколку минути, без потреба за вештина.Оваа универзална ѕид-монтирани поштенско сандаче може да се инсталира на пред тремот на дом или канцеларија.Станбени класичната за рурален еден.На lockable ѕид-монтирани пошта е одговорен за испорака на повеќе mail, група mail, документи, весници, списанија, во мали парцели, парцели и пошти.Име : Mailbox Name : e-mail предлог кутија.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина : 37.5 * 10.8 * 33 CM.Јазот на испорака кутија големина : 30 * 3 CM.Количина : 1 PCS.Материјалот е направен од нерѓосувачки челик.Големина : 37.5 * 10.8 * 33 CM.Јазот на испорака кутија големина : 30 * 3 CM.Дебела криви кутија, тешки.Двострано жица цртање процес, водоотпорен.Совет : ● опис на големината се мери рачно, но постои грешка од 1-2cm во согласност со фактичката големина ● Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не на чувствуваат слободни да ја e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.