• Обновено
Електрична Четка за заби, Моќен Чистење со 3 Четка Глави, 5 Режими, 4 Час Брзо Полнење за 60 Дена Употреба (Розева)

Електрична Четка за заби, Моќен Чистење со 3 Четка Глави, 5 Режими, 4 Час Брзо Полнење за 60 Дена Употреба

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

секој пакет содржи : 1 Четка за заби нето тежина на една касета со пакување : 124g Производ големина : 2.5*2.5*22cm; Интелигентни времето, IPX7 водоотпорен Du Pont влакната не се деформира.Потсетување на секои 30 секунди, може да знаете кога да се смени позицијата; 2 минути мерењето интелигентни меморија. 5 чистење режими, 28000 42,000вибрации во минута (2 минути наутро и навечер, за 30 дена на животниот век на батеријата).Најдобрите подароци за љубовници, родителите, пријателите, колегите, како и за деца.секој пакет содржи : 1 Четка за заби нето тежина на една касета со пакување : 124g Производ големина : 2.5*2.5*22cm; Интелигентни времето, IPX7 водоотпорен Du Pont влакната не се деформира.Потсетување на секои 30 секунди, може да знаете кога да се смени позицијата; 2 минути мерењето интелигентни меморија. 5 чистење режими, 28000 42,000вибрации во минута (2 минути наутро и навечер, за 30 дена на животниот век на батеријата) најдобрите подароци за љубовници, родителите, пријателите, колегите, како и за деца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.