• Обновено
Раџастан Камења Антички Dagger Нож рачно изработени Челик Сечилото Оригинални Елен Елен Рог Рачка - DH1

Раџастан Камења Антички Dagger Нож рачно изработени Челик Сечилото Оригинални Елен Елен Рог Рачка - DH1

Оценката:
DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

Бренд : Раџастан Камења.Сечилото Материјал : Рачно Изработени Од Челик.Рачка Материјал : Рог.Должина во инчи (") : 11.8".Автентичноста : Оригиналниот / Тип : Dagger.Античкиот Dagger Нож рачно изработени Челик Сечилото Оригинални Елен Елен Рог Рачка - DH1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.