• Обновено
Дневна Соба Инспиративни Цитати Ѕид Налепница Додека Бог Го Отвора Следната Врата Фалат во Ходникот Ѕид Decal Налепница за Спалната соба на Семејството Оркестарот З?

Дневна Соба Инспиративни Цитати Ѕид Налепница Додека Бог Го Отвора Следната Врата Фалат во Ходникот Ѕид Decal

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 37"×13".Ѕидот decals прикажани во renderings се за илустративни цели и не се вистинските димензии.Материјал : ПВЦ материјал, заштита на животната средина, не-токсични, лесно да се инсталира и да ги отстраните.ИНСПИРАТИВНИ ЦИТАТ:Додека Бог го отвора следната врата фалат во ходникот.На инспиративни цитат decal погоден за дневна соба ѕид налепница, дома декорација, спална соба оркестарот, трпезарија decals, кафе продавница на декор, внатрешна декорација, DIY ѕид уметност decals.Да ги користите овие ѕид налепници за да се направи вашиот дом изгледаат различно и повеќе стануваат најатрактивни.Висок квалитет : едноставен за инсталација и отстранување, 100% нови.Можете да додадете свој уникатен стил за кратко време, може да се примени на многу различни видови на површини, и може да се отстрани декоративни decals без оштетување на ѕидовите.Оваа decal е совршен подарок за пријател или член на семејството!.Овие decal ѕид налепници се идеални за украсување на вашиот канцеларијата и домот, или како подарок за пријатели, семејство или шеф.Можете да продолжите да ги пребарувате преку нашиот други decal ѕид налепници во нашата продавница.Секогаш постои една за вас!.Decal ѕид налепници е водоотпорен и издржливи, еден од најновите трендови во домашниот ентериер.Decal ѕид налепница е направен од високо квалитетни, трајни и водоотпорен винил, тоа ќе се прочита на било каква мазна површина, како што се ѕидови, стакло, врати, опрема, кабинети.Тоа е лесно да се направи, не чини многу, а вие може да додадете свој уникатен стил во само неколку минути.Тоа не презема многу напор за да ги красат куќата и да не се на штета на ѕидовите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.