• Обновено
BINLINGO Бања Кабинет Ѕид Монтирани, Дрвени Медицина Кабинет со Врати, Бања Ѕид Кабинет со Отворени Полици, Ѕид Монтирани Бања Складирање Кабинет за Бања Кујна, Спална ?

BINLINGO Бања Кабинет Ѕид Монтирани, Дрвени Медицина Кабинет со Врати, Бања Ѕид Кабинет со Отворени Полици,

Оценката:
DEN 1319.76

Тековен
Во магацинот.

Високо квалитетен материјал : бања ѕид кабинет е направена од МЕДИЈАПАН, која е посветла и посилна, и не избледуваат.Водоотпорни и отпорни на влага.Погоден за влажни средини, како што се бањите или тоалети.Едноставни и Стилски Дизајн : ѕидот кабинет има едноставни и стилски дизајн, материјал е полн со текстура Тоа е погодно продавница крпи, лекови, садови или други работи, во меѓувреме за да додадете модерна чувство во вашиот дом.Покрај тоа можете исто така да се стави некои мали зелени растенија на отворена полица за да се направи вашиот објект уредно и убави.Тоа е идеална опција за вас.Простор за Заштеда : бања ѕид кабинет е совршен за чување решение за домови.Тоа е дизајн зголемува просторот на вашата соба.Тоа може да се состави на ѕидот и доаѓа простор за заштеда, обезбедува екстра складирање без полагање до вредни подот.Мултифункционален Употреба : Овој лек кабинети е идејата за бања, спална соба, дневна соба или кујна.Тоа карактеристики затворен полица со двојно огледало врати, и една отворена полица до место крпи, сапун, четка, заб чаши, ткива и други декоративни елементи.Одличен Услугата на Купувачи : BINLINGO е посветена на обезбедување на секој клиент со совршена шопинг искуство.Ако имате било какви проблеми со квалитетот по добивањето на медицина кабинети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се реши тоа за вас.Ние нема да предизвика непотребни загуби на нашите клиенти.Спецификации : - Димензии : 20.86 x 5.71 x 20 инчи - Боја : бела - Главен Материјал : МДФ - Бруто тежина : 59.5 lb Производ Димензии Собрани Должина (во.) : 20.86 Собрани Ширина (во.) : 5.71 Собрани Висина (во.) : 20.00 Тежина (кг) : 14.22 Пакет Големина Должина (во.) : 22.80 Ширина (во.) : 13.20 Висина (во.) : 4.70 Тежина (кг) : 26.50 Превозот Листа : - 1 x Ѕид Кабинет - 1 x Инструкции - 1 x Додатоци Торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.