• Обновено
SHENGQINGTOP Јасно Цилиндар Стакло Сенка со 1-5/8 Инчен Техник, Pendant Светлина Маска, Осветлување Тела Замена

SHENGQINGTOP Јасно Цилиндар Стакло Сенка со 1-5/8 Инчен Техник, Pendant Светлина Маска, Осветлување Тела Замена

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

ДИМЕНЗИИ : Карактеристики на 4.72" дијаметар чисто стакло сенка и 9" висината.На дното кружна дупка е 1.7"(43mm) во дијаметар. 【Ве молиме потврдете големината пред купување】.МАТЕРИЈАЛ : чисто стакло и мулти-процес полирање заврши направи добри перформанси.Не само чисто стакло сенка, но исто така декорација за вашиот дом.ЕДНОСТАВНОСТ ДИЗАЈН : Ретро естетски дизајн и елегантен изглед, едноставен, но привлечни.Својот прекрасен изглед сигурно ќе додадете сјај на било оркестарот услови.ШИРОКО се КОРИСТИ : Совршен за multifarious ѕид светилка, sconce, pendant, таванот светлина или виси светлина тела.Тоа треба да биде идеален избор за модерни станбени објекти, декорација.Се вклопува 1 5/8 инчи отворање осветлување тела.ГАРАНЦИЈА : стакло цилиндар е добро спакувани.Во случај доби скршени, ние ќе слободни брод замена.Висок transmittance обезбедува добро осветлување ефект.Мулти-процес полирање заврши и исклучителна стакло направи домот сенка.Чисто стакло може да се даде на нијанса подобар изглед и да донесе добро чувство.Се создаде ретро, романтична атмосфера за вашето семејство, љубовник и пријатели.Лесно да се инсталира врз основа на едноставност дизајн.Едноставен, но издржливи.Спецификација : Модел Бр. : SQ-BL-Јасно Материјал : чисто Стакло во Боја : Јасно Стил : Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селски, Ретро Локација : Затворен & Сува Употреба Only Shape : Цилиндар Нето Тежина : 0.3 kg Собранието е Потребно : Не Монтажа Додатокот се Вклучени : Нема.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.