• Обновено
1900W Конкретни Видов, JACKCHEN 14 во Гас Напојува Отсечени Видов, 2 Удар Бензин Кружни пили со Виде Ножот, Идеален за Сечење Бетон, Камен

1900W Конкретни Видов, JACKCHEN 14 во Гас Напојува Отсечени Видов, 2 Удар Бензин Кружни пили со Виде Ножот,

Оценката:
DEN 760.80

Тековен
Во магацинот.

【МОЌЕН Конкретни Видов】 : Тешки-должност, трајни изградба на бензински конкретни видов наменета за сечење на бетонски, армирано бетонски.Влијание фреквенција од 1.9 kw/6500r/мин, на JACKCHEN високи перформанси гас напојува отсечени видов може да ви помогне да се подобри ефикасноста и да се направи животот подобар. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】:Челик заврши околу, пред се справи со гума зафат дизајн го прави вибрации стапка се намали за 40%, и ќе ви овозможи целосно контрола на кружни пили со удобен контрола во исто време. 【РАБОТА PERFORMENCE】:JACKCHEN конкретни видов не-оптоварување брзина до 6500 ВРТЕЖИ во минута.Со влијание енергија на 51.77 joules, е дизајниран за лесно и прецизно, на различни сечење проекти.Моќен core технологија ги исполнува најсложените потреби. 【ОБЕЗБЕДИ РАЗНОВИДНОСТ НА ДОДАТОЦИ】:пакетот содржи 1 propotioning тенџере и 1 priming инка.Алатка торба (4,5,6 socket head клуч , шрафцигер ракав ,искра приклучок за штекер ,srewdriver , 8-10 не-прилагодлив клуч ,цедилка ) .Високо-квалитетни додатоци се клучни за да се осигура вашата работа ефикасност. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】:Идеален за цемент сечење блокови, камења, асфалт roadbeds, декорација, итн.Силен мотор кој испорачува моќ да се намали преку гранит, порцелан, бетон и други камен материјали со леснотија.Погоден за професионални или дневни home корисници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.