• Обновено
Пренапони Заштитен Уред, Пренапони Arrester, Отпорност на Огноотпорни Лесно Да се Приклучок за Хемикалии Електронски Производи(40KA)

Пренапони Заштитен Уред, Пренапони Arrester, Отпорност на Огноотпорни Лесно Да се Приклучок за Хемикалии Електронски

Оценката:
DEN 254.16

Тековен
Во магацинот.

Брз гром заштита, гаранции за безбедноста на апарати за дома и на своето семејство.Отстранлив собранието, лесно да се приклучокот и отстранете.Built-in црвена бакар додатоци имаат одлични електрична спроводливост.Ниска остаток на напон, стабилни перформанси, долг животен век.Пламен retardant и огноотпорни домување спречува заштитник од изгоруваат.Функција : 1. Брз гром заштита, гаранции за безбедноста на апарати за дома и на своето семејство.2. Отстранлив собранието, лесно да се приклучокот и отстранете.3. Built-in црвена бакар додатоци имаат одлични електрична спроводливост.4. Пламен retardant и огноотпорни домување спречува заштитник од изгоруваат.5. Ниска остаток на напон, стабилни перформанси, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Порастот Заштитна Device Model : LT1-40, LT1-65, LT1-80 Setting Струја (Imax) : 40/65/80 KA (Изборен)Номинална Струја (Во) : 20/30/40 KARated Напон (Уз) : 385 V ACUp : ≤1.8 KV(40 KA), ≤2.2 KV(65 KA), ≤2.4 KV(80 KA).ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Пренапони Заштитен Уред.

Параметри на производот

Item Type:
Surge Protective Device
Model:
LT1-40, LT1-65, LT1-80
Setting Current (Imax):
40/65/80KA (Optional)
Nominal Current (In):
20/30/40KA
Rated Voltage (Uc):
385V AC
Up:
≤1.8KV(40KA), ≤2.2KV(65KA), ≤2.4KV(80KA)
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Surge Protective Device :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.