• Обновено
Бебе Шампон Четка, Силикони Бања Четка Кожата-Friendly Удобност за Бебе за Бања(Портокал)

Бебе Шампон Четка, Силикони Бања Четка Кожата-Friendly Удобност за Бебе за Бања(Портокал)

Оценката:
DEN 1790.40

Тековен
Во магацинот.

Се справи со дизајн, лесно да се сфати, лесен за чистење, погодно да се користи кога се искапеш.Погоден за 3 месеци старо бебе да се користи, може да се користат за капење и шампон.Постојат 4 различни бои на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Парична казна влакната, рамномерно распоредени, кожата-friendly чистење, тркалезна четка главата, кожата-friendly удобност.Меки силиконски материјал, удобно рака чувства, може да се мачкам со не деформација.Функција : 1. Меки силиконски материјал, удобно рака чувства, може да се мачкам со не деформација.2. Се справи со дизајн, лесно да се сфати, лесен за чистење, погодно да се користи кога се искапеш.3. Парична казна влакната, рамномерно распоредени, кожата-friendly чистење, тркалезна четка главата, кожата-friendly удобност.4. Погоден за 3 месеци старо бебе да се користи, може да се користат за капење и шампон.5. Постојат 4 различни бои на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Бања Четка Материјал : Силикон Факултативна Боја : Зелена, Сина, Портокалова, Розова Соодветна Возраст : Над 3 Месеци Стари Големина : Прибл. 11 x 11cm / 4.3 x 4.3 во Пакет Листа : 1 x Бања Четка .

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Bath Brush
Material:
Silicone
Optional Color:
Green, Blue, Orange, Pink
Suitable Age:
Above 3 Months Old Size
Package List:
1 x Bath Brush   :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.