• Обновено
Соларни Сонцето Прстени SSSA-SB-02 УВ Отпорни Над Земјата Inground Базен Топла Када Спа Греење Додаток Плоштадот Грејач Сончевата Маска, Sunburst

Соларни Сонцето Прстени SSSA-SB-02 УВ Отпорни Над Земјата Inground Базен Топла Када Спа Греење Додаток Плоштадот

Оценката:
DEN 307.20

Тековен
Во магацинот.

SSSA Карактеристики : -Додаде виси grommet на внатрешната мрежа за зголемување на издржливост. -Овозможува максимално покривање на базенот. -Компатибилен со автоматско базен средства за чистење. -Лесно се скрши освен спречува entrapment во случајно паѓа. -Лесно да се чисти. -Лесно да се инсталира и да ги отстраните од страна на едно лице.Маска Тип : -Сончевата маска.Боја : -Сина со Sunburst Дизајн.Димензии : вкупна Должина - Врвот до Дното : -5 Нозе.Вкупна Ширина - страна на Страна : -5 Нозе.Целокупниот Производ Тежина : -4.5 lbs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.