• Обновено
6 Парчиња Пролет Дрво Блок Знаци Дрвени Tabletop Пролет Знаци Пролет Оркестарот Цвеќе Оркестарот Нивоа Фах Украси за Полевање Може да се Пролет Табела Централен Ѕид Pedim

6 Парчиња Пролет Дрво Блок Знаци Дрвени Tabletop Пролет Знаци Пролет Оркестарот Цвеќе Оркестарот Нивоа Фах

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Обезбедување на Долг Период на Услуга : овие пролет украси се направени на квалитет дрво со јасни букви, која ќе не е лесно да се скрши или да се деформира, светли бои не се лесно да исчезнат, внимателно полиран, обезбедувајќи ви долг рок на употреба.Различни Цветни Дизајн : површини на дрвени пролет знаци се печатени со многу цвеќиња, како што се sunflowers, рози и повеќе, шарени и свежа, со добро расположение секој пат кога ќе ги види, додавање на дишење на пролетта во вашиот дом.Дрвени Наводнување Може да Шема : овие пролет табела centerpieces се дизајнирани со шемите за наводнување лименки, и секое парче се печатени со 1 буква, која е на зборовите [пролет] кога сте поврзани заедно, единствен стил и разни модели може да се направи вашиот дом повеќе шармантна и хармоничен.Богати Количини за да ги Красат : ќе добиете 6 дела од пролетта табела decors во 6 стилови во пакетот, секое парче има различен стил од други, доволни количини може да ги исполни вашите сезонски декорација потреби лесно.Широк Спектар на Апликации : овие пролет знаци за дома декор имаат убаво текстури, погодна за многу прилики, како што се farmhouses, кујни, јадење соби, ресторани или барови и места за бизнис, лесен начин да се направи вашата места повеќе живописни и живописни.Лесен за користење : пролетта цвеќиња маса декорации се едноставни за користење, само стави на вашата маса или место нив против нешто, и тие се подготвени да ги красат вашиот дом, без други алатки или инсталација е потребно, погодно за вас да ги користите.Внимателен подароци : Нашата пролет декорација знаци имаат убава настапи, убаво за вас за да испратите на вашата мајка, девојка, пријатели и повеќе, кои ќе се покажат својата празнична честитка и грижа длабоко Спецификации : Материјал : квалитет дрво со јасни печатење Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како слики прикажани Количина : 6 парчиња Пакетот вклучува : 6 x Дрвени пролет знаци Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.