• Обновено
Париз Инспириран Гроздобер Метал Chalkboard Поставите Калај управа, Биро Chalkboard , Свадба Партија Табела Броеви, Порака Одбор , Наставник Подарок - Pack 2

Париз Инспириран Гроздобер Метал Chalkboard Поставите Калај управа, Биро Chalkboard , Свадба Партија Табела

Оценката:
DEN 501.60

Тековен
Во магацинот.

Овие селски калај chalkboards беа инспирирани од цената одбори кои беа виделе во Париз битпазар.Со chalkboard лудост се случува во оваа земја, тие се совршен подарок.Вие само може да заврши имајќи го за себе.Тоа ќе биде голем учител подарок или ќе биде една симпатична малку порака одбор седи на вашата кујна контра.Овие селски калај chalkboards беа инспирирани од цената одбори кои беа виделе во Париз битпазар.Со chalkboard лудост се случува во оваа земја, тие се совршен подарок.Вие само може да заврши имајќи го за себе.Ние нема да ги кажам!Тоа ќе биде голем учител подарок или ќе биде една симпатична малку порака одбор седи на вашата кујна контра.Димензии се 7.7"x3.3"x 6" и 4.5" x 3.3" x 6.7".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.