• Обновено
Пренапони Заштитен Уред LT1-40 LT1-65 LT1-80 385V AC Surge Protector 1 Компјутер Коло Заштита за Брз Гром Заштита(65KA)

Пренапони Заштитен Уред LT1-40 LT1-65 LT1-80 385V AC Surge Protector 1 Компјутер Коло Заштита за Брз Гром Заштита(65KA)

Оценката:
DEN 1154.40

Тековен
Во магацинот.

Ниска остаток на напон, стабилни перформанси, долг животен век.Built-in црвена бакар додатоци имаат одлични електрична спроводливост.Отстранлив собранието, лесно да се приклучокот и отстранете.Пламен retardant и огноотпорни домување спречува заштитник од изгоруваат.Брз гром заштита, гаранции за безбедноста на апарати за дома и на своето семејство.Функција : 1. Брз гром заштита, гаранции за безбедноста на апарати за дома и на своето семејство.2. Отстранлив собранието, лесно да се приклучокот и отстранете.3. Built-in црвена бакар додатоци имаат одлични електрична спроводливост.4. Пламен retardant и огноотпорни домување спречува заштитник од изгоруваат.5. Ниска остаток на напон, стабилни перформанси, долг животен век.Спецификации : Предмет Тип : Порастот Заштитна Device Model : LT1-40, LT1-65, LT1-80 Setting Струја (Imax) : 40/65/80 KA (Изборен)Номинална Струја (Во) : 20/30/40 KARated Напон (Уз) : 385 V ACUp : ≤1.8 KV(40 KA), ≤2.2 KV(65 KA), ≤2.4 KV(80 KA).ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Пренапони Заштитен Уред.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.