• Обновено
Gator Случаи Поместена Најлон Двојна Носат Tote Торба за Транспорт (2) LCD Екрани, Монитори и Телевизори Помеѓу 19 - 24; (G-LCD-TOTE-SMX2)

Gator Случаи Поместена Најлон Двојна Носат Tote Торба за Транспорт (2) LCD Екрани, Монитори и Телевизори Помеѓу

Оценката:
DEN 878.40

Тековен
Во магацинот.

Се вклопува (2) Екрани Помеѓу 19" - 24" со Прилагодлив Поместена Divider.Тешки-Должност Најлон со 25mm пена соочи се обезбедува 360-степен влијание на апсорпција.Засилен предната маска е опремена со полиетилен екранот Штит, обезбедување загрози-отпорни заштита.Исто така, може да се користи за еден монитор со база во прилог.Внатрешни Димензии : 23.5" x 15.55" x 6".Одлична за употреба во Tradeshows, Tailgates, Конвенции, Живи Настани, DJ/Караоке, PC Игри, и Повеќе.Gator е Г-LCD-TOTE-SMX2 е на тешки Најлон кеса со мека Tricot наредени внатрешни работи, специјално дизајнирана за да се заштити и да се носат (2) екрани од 19" 24".Двоен модел е исто така одлично решение за еден монитор со база во прилог.LCD Tote Торба карактеристики 25mm на дебели ЈП пена соочи од сите страни со полиетилен засилување за да се обезбеди дополнителна заштита за екран.Г-LCD-TOTE-SMX2 употребува двоен zippered дизајн овозможувајќи ви лесно оптоварување и истовар на екранот.На прилагодливи поместена divider ги штити и ги одделува двете екрани во внатрешноста на чантата.Вие нема да добиете во невоља без кабли и додатоци со овој tote торба со користење на голем надворешен складирање џеб која вклучува јасна винил прозорец за бизнис картичка или идентитет информации.И на крај, Г-LCD-TOTE Серија обезбедува со трајни Најлон веб носат рачки и прилагодливи, отстранлив поместена рамо, рака за удобно, безбедно решение.Внатрешни Димензии : 23.5"x 15.55"x 6" Gator е Г-LCD-TOTE-SMX2 е на тешки Најлон кеса со мека Tricot наредени внатрешни работи, специјално дизајнирана за да се заштити и да се носат (2) екрани од 19" 24".Двоен модел е исто така одлично решение за еден монитор со база во прилог.LCD Tote Торба карактеристики 25mm на дебели ЈП пена соочи од сите страни со полиетилен засилување за да се обезбеди дополнителна заштита за екран.Г-LCD-TOTE-SMX2 употребува двоен zippered дизајн овозможувајќи ви лесно оптоварување и истовар на екранот.На прилагодливи поместена divider ги штити и ги одделува двете екрани во внатрешноста на чантата.Вие нема да добиете во невоља без кабли и додатоци со овој tote торба со користење на голем надворешен складирање џеб која вклучува јасна винил прозорец за бизнис картичка или идентитет информации.И на крај, Г-LCD-TOTE Серија обезбедува со трајни Најлон веб носат рачки и прилагодливи, отстранлив поместена рамо, рака за удобно, безбедно решение.Внатрешни Димензии : 23.5"x 15.55"x 6".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.