• Обновено
Мажите Дуксери Џемпери GB Цртан филм Pullover Облека со Џеб за Мажи

Мажите Дуксери Џемпери GB Цртан филм Pullover Облека со Џеб за Мажи

Оценката:
DEN 232.56

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Машина За Миење.Направени Од 100% Полиестер, Мазна И Свиленкаста, Мека И Лесна.Стил : Случајни,спорт,мода,прослава,одмор,забава,носии,на плажа.Како Роденден/Божиќ Подарок, Подарете Го На Вашите Пријатели Или Вашето Семејство, Тие Ќе Се Многу Среќни.Инструкции За Перење : Машина За Миење Со Рака, Брзо Сушење, Лесно Да Се Грижи И Издржливи.Ве Молиме Погледнете Го Големина На Табела Информации На Сликата Пред Да Нарачате.Адвокатско Качулка Sweatshirt Pullover Аспиратор Со Џеб.Ќе Сакаат Овие Удобен Качулка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.