• Обновено
Zents Тело Измијте и Лосион Сет, Столетните Алое Влага Тело и Рака Мие, Возраст пркосејќи им Пробиотик Тело и Рака Лосион, Очисти, придавам Влогови и Јадев Сува Кожа, Мо

Zents Тело Измијте и Лосион Сет, Столетните Алое Влага Тело и Рака Мие, Возраст пркосејќи им Пробиотик Тело

Оценката:
DEN 1825.20

Тековен
Во магацинот.

LAVISHLY ЧИСТИ, ЛУКСУЗНО МЕКА - Миење за тело и раце drenches на негување на кожата со природни и органски состојки, враќање на сува и чувствителна кожа за еластична, мазна, здрава заврши.ОРГАНСКИ ШЕЈ ПУТЕР, Богата со органски шеј путер и lotus даваат мекост и да се заштити кожата од елементите за младешка кожа.Се лекува сува кожа со овој emollient дека стапици влага, промовира еластичност, штити од сонцето штета и згаснува флеки.УЛТРА ХИДРАТАНТЕН - Zents рака и лосион за тело е полна со состојки за да се осигура вашата кожа е префинет, мазна и со младешки.Се применува овој лосион дневни за вашиот softest, повеќето убава кожа.СМИРУВАЧКИ & СЕНЗУАЛНА - Ванила, сандаловина, крв, портокал, грејпфрут, килибар.ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - Секогаш : без Суровост, Вегетаријанци, Глутен Слободни Никогаш : Parabens, Phthalates, Пропилен Гликол, Нафта, Бои, Сулфати, Палмово Масло.Потопи вашата кожа во оваа luxe возраст пркосејќи им дуо од нашето тело, се мијат и лосион за тело дуо.Нејзините сигурни дека за да им помогне на кожата изгледа тоа е најмлад, менаџирање и softest.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.