• Обновено
NOAA Табелата 11513-Св. Елена Звук за да Савана Река - водоотпорен - од Исток Прикажување на Геопросторни

NOAA Табелата 11513-Св. Елена Звук за да Савана Река - водоотпорен - од Исток Прикажување на Геопросторни

Оценката:
DEN 2378.40

Тековен
Во магацинот.

Печатени на Paper Tyger, лесен, солза-отпорни, водоотпорен хартија со мазна мат хартија се чувствуваат.Печатени на побарувачката за користење на најновите NOAA податоци и најновите Информации за Морнарите (NTMs) се применува во времето на печатење.Ги исполнува сад Coast Guard превоз барања.Пред-производство, доработка за супериорен квалитет.Испечатени од страна Исток Прикажување на Геопросторни.Мапата скала : 1 : 80,000. Карта големина (инчи) : 91 x 108. Исток Прикажување на Геопросторни (EVG), заверен NOAA и ГО печати на побарувачката печатач; обезбедува морнарите со up-to-date Национална Океанска и Атмосферска Администрација (NOAA) ја одобри наутички топ листите.Нашата Света Елена Звук за да Савана Реката наутички шема (Карта Индекс 11513) е отпечатен на солза - и водоотпорен хартија.Овој труд не е целосно водоотпорен, но е потрајни од редовните хартија.Сите топ листи се печатени со најновите Информации за Морнарите (NTMs), и ги исполнуваат сад Coast Guard и меѓународен превоз барања за комерцијални и рекреативни садови.Сите NOAA наутички топ листите брод валани, и се испечатени од страна Исток Прикажување на Геопросторни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.