• Обновено
HARBOREST PEVA Туш Завеса Лагер (72 x 72 Замрзнатото) - Водоотпорен Не се Мириса со ' Рѓа Grommets и Магнети,1 Пакет

HARBOREST PEVA Туш Завеса Лагер (72 x 72 Замрзнатото) - Водоотпорен Не се Мириса со ' Рѓа Grommets и Магнети,1

Оценката:
DEN 179.76

Тековен
Во магацинот.

✅ ВОДООТПОРЕН & СУПЕР УДОБЕН - 3 магнети на дното задржи матирано туш лагер стапови да када страна, нема да се држат до вас или куп нагоре.Можете да одржите вашиот бања подови и туш завеса ослободени од нота и оштетени.Користи сам или со ткаенина завеса. ✅ ТРАЈНИ & ДОЛГОТРАЈНИ - Засилен врвот заглавје со 12 rustproof grommets заштита на врвот дупки од расцепен или кинење, го промовира овој туш завеса лагер долготрајни. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - се Чувствуваат сигурни да го купат овој производ.Ако вашиот туш лагер rips, солзи, не се изврши се до стандарди, ќе бидат покриени. ✅ ЛЕСНО НЕГА : Машина перат и брзо сушење за својата погодност. ✅ СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА - 72" x 72" големина одговара на сите типични кади и тушеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.