• Обновено
Шминка за Чување Козметички Кутија Фиока Шминка Организатор Dustproof Козметички витрини Козметички Случаи Организаторот со Огледало Водоотпорен (Боја : црвено Вино)

Шминка за Чување Козметички Кутија Фиока Шминка Организатор Dustproof Козметички витрини Козметички Случаи

Оценката:
DEN 276.72

Тековен
Во магацинот.

√ [Козметички и шминка за чување] : Организирање на сите ваши шминка, козметика и додатоци во блескави персоналните убавина шалтер или да се прикаже. √ [Елегантен и стилски] : Шик и елегантна надворешност, која ги координира со било кој стил или постоечки оркестарот, Одличен подарок за секоја девојка, младите, возрасните, убавина, мода и шминка љубовник. √ [Прекрасен приказ и продавница] : Кармини, фондации, bronzers, blushes, око сенки, primers, прав и др.Исто така, може да се користи за чување на накит, личен прибор, чешлање алатки, keepsakes, и многу повеќе.Чување одговара на повеќето dressers, суета пунктови и countertops. √ [Функција и удобен] : да се Чува шминка и додатоци на организиран и лесно достапни се Намали средена, заштеда на време се подготвува, и да се добијат простор — Удобен слот прегради на највисокото ниво го задржува предмети заштитени, исправен, и на место. √ [Нашата услуга] : Вашето задоволство е целта на нашата продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговориме во најкраток можен рок од 8 часа.Ров средена, не вашата шопинг опсесија!Додадете за складирање за сите вашата убавина и мода essentials. ☆ Производ Description1. Име на производ : Шминка Организатор со Mirror2. Материјал : Еколошки борови + Боја.3. Боја : Антички боја, Вино црвено, Бело, Црно орев.4. Функција : Водоотпорен, Dustproof, Не се лизга мат.5. Бруто Тежина : Околу 5kg☆ Козметички и шминка складирање case Organize сите вашата шминка, козметика и додатоци во блескави персоналните убавина шалтер или да се прикаже.☆ Елегантни и stylish Chic и елегантна надворешност, која ги координира со било кој стил или постоечки оркестарот, Одличен подарок за секоја девојка, младите, возрасните, убавина, мода и шминка љубовник.☆ Прекрасен приказ и store Lipsticks, фондации, bronzers, blushes, око сенки, primers, прав и др.Исто така, може да се користи за чување на накит, личен прибор, чешлање алатки, keepsakes, и многу повеќе.Чување одговара на повеќето dressers, суета пунктови и countertops.☆ Функција и convenient Keep шминка и додатоци на организиран и лесно достапни се Намали средена, заштеда на време се подготвува, и да се добијат простор — Удобен слот прегради на највисокото ниво го задржува предмети заштитени, исправен, и во место.☆ Совети За Производот : содржината containes 1 компјутер Шминка Организаторот.За Испорака : Ние обично брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 работни дена.За Боја : се Должи на екранот на уредот и на фотографирањето на животната средина, не може да биде мало боја разлика со вистинскиот објект.Специфична боја, ве молиме обратете се до физички.За Големина на : Мерење може да има некоја грешка од 0.4~0.7 инчен/1~2cm.Специфична големина, ве молиме обратете се до физички.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.