• Обновено
ИНДУСТРИСКИ MRO 700-HR52TA17 СЕР. D 5A 120VAC (ПОТ) NSMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO 700-HR52TA17 СЕР. D 5A 120VAC (ПОТ) NSMP-ОЕМ

Оценката:
DEN 906.96

Тековен
Во магацинот.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).РЕЛЕ, СЕР.D, ОД 0,05 S-300 H, 100-240 VAC.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.