• Обновено
Џеј надворешни работи франко Дизни Кошмар Пред Божиќ со Цел да Се 84 Инчен Drapes - Убава Соба Décor и Лесно Поставување, Постелнина - Завеси Вклучува 2 Tiebacks, 4 Парче Сет (Слу

Џеј надворешни работи франко Дизни Кошмар Пред Божиќ со Цел да Се 84 Инчен Drapes - Убава Соба Décor и Лесно

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Микрофибер.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ - Кошмар Пред Божиќ завеса панел мерки 42" инчен широк (вкупна ширина 84" инчен широк) од 84" инчи долго.Завеси се изработуваат од супер меки полиестер микрофибер.Издржливи ткаенини трае долго и не избледуваат во сончева светлина.Род џеб панел одговара на стандард 1" инчен декоративни завеса род (завеса се возеле се продава одделно).Лесно се грижи машина перат.Да се исчисти, машина за миење ладно.Да се исуши, воздух/собори сува на ниско ниво.УБАВА ДИЗАЈН и ДОЛГОТРАЈНИ - Дизајниран за Кошмар Пред Божиќ фан во вашиот живот, овие drapes ќе го направи секоја соба во вашиот дом поп.Храбар и забава бои се добри за изведба, naptime, и спиење.Drapes се долготрајни и издржливи.Answer : ___________________________ Note : Вратоврска назад дизајн може да се разликува од сликата.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Кошмар Пред Божиќ завеса држи надвор само вистинската количина на светлина, така што вашето дете може да спие во мир.Го прави одличен подарок за роденден, празник или било кој повод.Ролни за лесен за складирање и патување.ПРОДАВНИЦА КОШМАР ПРЕД БОЖИЌ КОЛЕКЦИЈА - Заврши својата спална соба со нашите други Дизни Кошмар Пред Божиќ производи - Координирање на постелнината и додатоци на располагање (се продава одделно).НАШАТА СЕМЕЈНА КОМПАНИЈА во Нашата компанија е се уште мал и семејството се кандидира.Земаме голема гордост на нашите производи и нашите ненадмината услуги на клиентите.Ние знаеме дека нашата прекрасна клиенти се причината што се во бизнисот!Ние ви нудиме одличен квалитет, не-токсични производи.Со нашите координирање Кошмар Пред Божиќ додатоци, може да се меша и натпревар на нашите високо-квалитетна и уникатна момчето утешителот сетови, девојка утешителот групи, деца лист опрема, или деца перници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.