• Обновено
Perfectinsoy Дедото е Sippy Чаша Виски Чаша, Дедото Виски Чаша, Смешни Роденденски Подарок за Дедото, Тато, Татковци, Дедо да биде, Бебе Туш, Смешни Подарок за Татко од Ќерка С

Perfectinsoy Дедото е Sippy Чаша Виски Чаша, Дедото Виски Чаша, Смешни Роденденски Подарок за Дедото, Тато,

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Овој Дедо не е Sippy Чаша Виски Чаша е совршен подарок за мажите.Совршен 11 оз јачина на звук за да уживаат виски, бурбон, виски, вотка, бело вино, и се што пијалаци те сакам!.Од суштинско значење виски стакло за вашиот дом, бар за лекување на себе си и вашите гости.За одржување на отпечаток светла и трајно, тоа е подобро да се мијат ова виски чаша со рака.Балансирана база, која го спречува ѓубрето и неуредна spills.Еластични против најчестите причини за појава на кршење.Дедото е Чаши Виски, Смешни Подарок за Бурбон и Виски Љубовници.Јачина на звук : 11 oz Lead-слободен Кристал Glass Never Исчезнува Print High-ниво Clarity Heavy База & Мазна Rim.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.