• Обновено
KESIO Елка Складирање Торба, Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Складирање Торба со Голем Капацитет Ватенка Облека Магацин за Складирање Кеси се Организира Алатки(L,црвен?

KESIO Елка Складирање Торба, Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Складирање Торба со Голем Капацитет Ватенка Облека

Оценката:
DEN 1401.12

Тековен
Во магацинот.

Високиот квалитет : се Направени од издржлив оксфорд ткаенина, тоа карактеристики на водоотпорен,карактеристика, ви обезбедува со подолг живот. Голем складирање : доволно Голем да ги покрие расклопуваат вештачка елка, професионален за складирање на елката.Исто така може да се користи за складирање ватенка, облека, книги, и други дневни дребулии, голем помошник во организаторот. Преносни : Опремен со еден пар на тешки се справи со,, ви овозможува да ја носи чантата насекаде складирање. Лесен пристап : Две начин двојна патент ви овозможува да го отворите или затворите торба полесно, исто така, го задржи вашето дрво далеку од прашина, вода. Лесен за чување, кога не е во употреба, може да се свитка во помала големина на заштеда на простор.Исто така лесно се грижат, само треба да се избрише со влажна крпа за да ја исчистите торба во секунди.Боја : Како Picture Size : S,LMaterial : оксфорд cloth Package вклучуваат : 1pcx Складирање Bag Quantity : 1pc Features : Високиот квалитет : се Направени од издржлив оксфорд ткаенина, тоа карактеристики на водоотпорен, карактеристика, ви овозможува подолг живот. Голема меморија : доволно Голем да ги покрие расклопуваат вештачка елка, професионален за складирање на елката. Преносни : Опремен со еден пар на тешки се справи со,, ви овозможува да ја носи чантата насекаде складирање. Лесен пристап : Две начин двојна патент ви овозможува да го отворите или затворите торба полесно, исто така, го задржи вашето дрво далеку од прашина, вода. Лесен за складирање, кога не е во употреба, може да се свитка во помала големина на заштеда на простор.Исто така лесно се грижат, само треба да се избрише со влажна крпа за да ја исчистите торба во секунди. Мулти цел : исто Така, може да се користи за складирање ватенка, облека, книги, и други дневни дребулии, голем помошник во организаторот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.