• Обновено
SPF-10 Соларни/Photovoltic Заштита Fuse 10 Amp 1,000 Volts DC (2 Парчиња) QSU

SPF-10 Соларни/Photovoltic Заштита Fuse 10 Amp 1,000 Volts DC (2 Парчиња) QSU

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

10 Amp 1,000 Volt DC рејтингот.Специјално дизајниран за употреба во фотоволтаични системи.Пакетот вклучува 2 осигурувачи.Добиете вашата фотонапонски систем и работи брзо со квалитетот SPF-10 осигурач.На SPF-10 има рејтинг од 10 Amp 1,000 Volt ВАШИНГТОН.Пакетот вклучува 2 осигурувачи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.